sedací souprava AKSAMITE AGENT 20 2(P/L)-2OT(L/P)

10 hodnocení
 
  • 1 z 8
 
Moderní variabilní sedací souprava s možností rovných i rohových sestav, pevných nebo rozkládacích. Výběr z mnoha potahových látek. Opěrákové polštáře lze za příplatek objednat o 5 cm zvýšené.
Dostupnost Na objednávku
40 671 Kč    
Kód produktu 48070
Značka Aksamite
Kategorie Sedací soupravy
Záruka 5 let
 

 

Cena sedací soupravy se odvíjí dle zvolené sestavy a potahové látky.

Za příplatek možnost volby područky šíře 30 cm.

Sedací souprava Agent 20 

Moderní čalouněná sedací souprava AGENT 20. v případě požadavku lze sedací soupravu sestavit z různých dílů. V případě zájmu nás kontaktujte. Pohodlí sedací soupravy je zajištěno důmyslným systémem odpružení, spočívající v použití vlnovcové pružiny v kombinaci s vysoce odolnou polyuretanovou pěnou. Základem kostry sedací soupravy jsou rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti, což zaručuje trvanlivost a stabilitu kostry. Záda jsou čalouněná.

K sedací soupravě lze doobjednat samostatné celočalouněné křeslo, opěrka hlavy, nebo třeba taburet.Sedací souprava není určena do prostoru. Výběr čalounění dle vzorníku. Na sedací soupravu doporučujeme jednobarevné látky. oblíbené a moderní jsou látky Aquaclean umožňují čištění vodou skrvrn od běžného polití, přes propisky a jiné nečistoty. Pokud se přeci jen rozhodnete látky barevně kombinovat, tj. polštáře v jedné látce a ostatní v druhé látce, napište tento požadavek do poznámky v objednávce je tam 5% příplatek.

Vyobrazené provedení sedací soupravy je levé, v případě požadavku na pravé provedení napište toto do poznámky v objednávce.               Můžete si také vybrat variantu pevnou nebo rozkládací, k dispozici jsou také díly s úložným prostorem.

Jedná se o zakázkovou výrobu termín dodání je obvykle 10-14 týdnů.

zde najdete kompletní ceník: cenik-agent-20-v-latce

 

 Barva nožiček:

 

 

Termín dodání cca 12 - 14 týdnů.