O nás

Nábytek M-Centrum Jaromír Matouš, Jaroměř

 

 Naše firma Vám nabízí kompletní řešení Vašeho interiéru domu, bytu, provozu nebo kanceláře. Především se jedná o nábytek vlastní výroby, která navazuje na dlouhodobou rodinnou tradici.Naše rodina vyrábí nábytek v Jaroměři již od roku 1920. Nabízíme zkušenosti, které vyplývají z praxe ve výrobě a montáži. Máme zastoupení mnoha českých firem.

Při návrhu kuchyně máte s naší firmou téměř neomezené možnosti.Naším cílem je vyrábět moderní kuchyně ve vysoké kvalitě, a to včetně detailů za dostupnou cenu. Klademe důraz na osobní přístup k zákazníkům. Odbornou konzultaci s našimi projektanty, včetně cenového návrhu, nabízíme zdarma, pokud se předem objednáte.Návrhy místností zpracováváme na počítači. Po dohodě můžeme poradit a navrhnout kuchyňskou linku,obývací či dětský pokoj atd.. Dle potřeby si místnost sami zaměříme. Na přání vypracujeme odborný technický výkres na domovní instalace. (Voda, plyn, odtah kachličky, elektřina atd.), a to bez navýšení ceny.

Naše firma Vám nabízí širokou škálu materiálů, které se používají na přední plochy (dvířka) masiv,dýha,lak v mnoha odstínech,  lamino + ABS., více než 60 dekorů v dřevodezénech atd. . pracovní desky ve 120-ti dekorech umakart, umělý kámen, žula, kerrock . úchytky více než 120 typů . skla do dvířek, od.běžných až po umělecky zpracované vitráže 20 typů. Široká nabídka speciálního kuchyňského kování a doplňků. Dodáváme a instalujeme vestavěné elektrospotřebiče všech značek, které se prodávají na českém trhu včetně odborné konzultace. Samozřejmostí je dodání kuchyně včetně dopravy a montáže po celé ČR. Naše výrobky můžete shlédnout v naší vzorkové prodejně v Jaroměři na ploše více jak 1 200m.

Na prodejně nabízíme ložnice,sedací soupravy, kuchyně a další kvalitní Český nábytek, včetně vlastní zakázkové výroby.

V naší prodejně na ploše více jak 1 200m najdete český nábytek, například : sedací soupravy , obývací stěny , kuchyňský a kancelářský nábytek, nábytek z masivního dřeva, dětský a studentský nábytek nabízíme také skříně , komody, předsíňový nábytek , sektorové sestavy, stoly,židle, křesla ,ložnicový nábytek a další...

Otevírací doba

Po - Pá..............8 - 17.30

Sobota..........9 - 12

 

 Kuchyňské studio, stoly, židle vestavné skříně:

mob. 733 734 107

telefon: 491 813 998

kuchyne@m-centrum.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obývací pokoje, sedací soupravy, ložnice, kanceláře............

mob.: 603 479 820

telefon: 491 812 239

nabytek@m-centrum.cz

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kde nás najdete:

 https://mapy.cz/zakladni?x=15.9223931&y=50.3447070&z=17&source=addr&id=9792694

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Jaromír Matouš M-Centrum

 5.května 217

 Jaroměř 551 02

 IČO: 11056061

 DIČ: CZ500527031

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.