BMB TANDEM - rozkládací pohovka s úložným prostorem

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 
Tandem je unikátní rozkládací jednolůžko s úložnými prostory, ze kterého v rozloženém stavu vytvoříte luxusní dvojlůžko. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha. V ceně postele jsou dva laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Jednolůžko Tandem si můžete zvolit v provedení Ester, Sára nebo Tina. Tandem je ideální do dětských či studentských pokojů.
Dostupnost Na objednávku
17 616 Kč    
Kategorie pohovky
 

Doporučené Matrace :

 

  hrušeň   ořech aida   buk   bříza   akát   Calvados   dřevo bělené

 

 

Dezény : hrušeň, ořech aida, buk, bříza, akát, calvados, bělené dřevo

Ložnicový nábytek:

Součástí ložnicového nábytku Line jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče.

Mezi další příslušenství, vyráběné k postelím Tandem patří několik typů nočních stolků a komoda.

Kompletní dětský či studentský pokoj, včetně psacího stolu, lze k posteli Sára sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.

provedení čel ( dle přiloženého ceníku):

ESTER TANDEM - rohová varianta (levá nebo pravá) , 1 krátké + 1 dlouhé čelo

SÁRA TANDEM - varianta do U, 2x krátké + 1 dlouhé čelo

TINA TANDEM - varianta se zadním čelem, 1 dlouhé čelo

Na lůžko se vztahuje 10% sleva na výstavě Jarní inspirace v Hradci Králové a následně po ní do 31.03.2012 na naší prodejně v Jaroměři.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.