BMB Jora TANDEM - rozkládací postel s úložným prostorem Akční cena !!!

2 hodnocení
 
 
Tandem je unikátní rozkládací jednolůžko s úložnými prostory, ze kterého v rozloženém stavu vytvoříte luxusní dvojlůžko. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha. V ceně postele jsou dva laťové rošty a dvě jednotlivé zásuvky pod postel. Tandem je ideální do dětských či studentských pokojů. Akční cena platí pro provedení bez područek ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO VARIANTU BADOLINO - BEZ PODRUČEK 12.899,- Kč
Dostupnost Na objednávku
13 579 Kč    
Kategorie pohovky
 

Pohovku máme vystavenou na prodejně, kde si ji můžete vyzkoušet a vybrat matraci i barvu.

 

   

 

Dezény : hrušeň, ořech aida, buk, bříza, akát, calvados, bělené dřevo

Ložnicový nábytek:

Součástí ložnicového nábytku Line jsou šatníky s posuvnými dveřmi, které je možno individuálně přizpůsobit v rámci volitelných šatníkových doplňků, jako jsou police, zásuvky, drátěné koše, svislé dělící příčky a šatní tyče.

Mezi další příslušenství, vyráběné k postelím Tandem patří několik typů nočních stolků a komoda.

Kompletní dětský či studentský pokoj, včetně psacího stolu, lze k posteli Sára sestavit z nábytkových prvků řady Venezia, která se vyrábí ve shodných dezénech a je s řadou Line plně kombinovatelná.

provedení čel ( dle přiloženého ceníku):

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.