Dřevočal Matrace LADA

1 hodnocení
 
Na prodejně k vyzkoušení Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Luxusní 100% latexová matrace rozdělená vertikálními otvory do sedmi anatomických zón, které zajišťují optimální podporu každé části těla. Střední část matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí naopak měkčí. 

Dostupnost na objednávku
8 180 Kč    
Kód produktu 6138
Značka Dřevočal
Kategorie Latexové
Záruka 3 roky
 

Lada Zdravotní matrace

Luxusní 100% latexová matrace rozdělená vertikálními otvory do sedmi anatomických zón, které zajišťují optimální podporu každé části těla. Střední část matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí naopak měkčí. Latexová matrace LADA se vyznačuje vysokou elasticitou flexibilitou a tvarovou stálostí, díky které si zachová své vlastnosti po řadu let. Vyšší objemová hmotnost jádra matraci řadí k tužším 100% latexovým matracím s označením tvrdosti číslo 2. Díky svým ortopedickým vlastnostem je vhodná pro všechny typy zákazníků, ocení ji hlavně starší populace. Latexová matrace zamezuje tlaku v oblasti kyčlí a kloubů, poskytuje dokonalé uvolnění krční páteře. Matraci je vhodné uložit na všechny typy lamelových roštů.
Klinicky testováno.
Celková výška matrace cca 17 cm.
Nosnost do 120 kg.

LatexTvrdost - StředníPratelný potah7 zónNosnost 120 kgSnímatelný potahZáruka 3 rokyZdravotní matraceCONFIDENCE IN TEXTILESEurolatexMobel
 
zóny