kancelářská židle 43

5 hodnocení
 
 
Levná kvalitní kancelářská židle s menším opěrákem a řadou funkcí pro dokonalé přizpůsobení židle uživateli. Synchronní mechanismus s plynulým nastavením sedáku a opěráku, nastavení výšky židle plynovým pístem, výška opěradla s aretací. Područe nejsou součástí židle. Potahové látky dle nabídky.
Dostupnost Na objednávku
2 680 Kč    
Kód produktu 47208
Značka Sedia
Kategorie kancelářské židle
Záruka 2 roky
 

 

 Kancelářská židle model 43 je vylepšený model kancelářských židlí ve standardním provedení, naší výroby. Jedná se tedy o Český výrobek. Je postavena na asynchronním mechanismu s aretací v několika polohách, který je vybaven mnoha funkcemi a poskytuje uživateli jednoduché, nastavení sedáku a opěráku pomocí páček umístěných pod sedadlem. Mechanika umožňuje nastavení úhlu opěradla vpřed i vzad a úhlu sedadla pomocí odporu noh a to nezávisle na sobě. Dále je možné natavit výšku zádové opěrky, pomocí plastového šroubu a stlačení či vytažení kovové tyče, která je vsazena do plastového krytu u opěradla. Což jistě přispěje k pohodlnému sezení při práci na PC. Tímto se řadí tento mechanismus mezi to nejlepší v oblasti výroby židlí a u výrobků, které jsou touto mechanikou vybaveny, je kladen důraz na maximální užitné a vynikající ergonomické vlastnosti při sezení. Sedadlo i zádová opěrka jsou vyrobeny z kvalitního molitanu a látky, s doplněním plastu. Součástí základního vybavení je pětiramenný plastový kříž osazený plastovými kolečky o průměru hrotu čepu 11mm vhodnými na koberce a židlovým pístem černým, který slouží ke zdvihu židle. Kolečka lze za příplatek vyměnit za pogumovaná, vhodná na kachle, dřevěné a plovoucí podlahy. Možno použít i kluzáky – bez příplatku, které zabezpečí stání na místě. Cena je uvedena v základních potahových látkách. 

Celková výška 94-115cm    Hloubka sedu 45 cm    Nosnost 120kg    Výška opěráku 52-58 cm    Výška sedu s područemi 66 - 77 cm    Výška sedu 45-57 cm     Šířka opěráku 46cm   Šířka sedáku 45cm  Průměr kříže/mm 600 mm   Kolečka pr.11 mm plastová

 

ECO2     ECO4      ECO6      ECO7      ECO8     ECO11    ECO13    ECO14    ECO16    ECO24   ECO26   ECO29    ECO32

Cagliari ECO (eco  2) Cagliari ECO (eco 4) Cagliari ECO (eco 6) Cagliari ECO (eco 7) Cagliari ECO (eco 8) Cagliari ECO (eco 11) Cagliari ECO (eco 13) Cagliari ECO (eco 14) Cagliari ECO (eco 16) Cagliari ECO (eco 24) Cagliari ECO (eco 26) Cagliari ECO (eco 29) Cagliari ECO (eco 32)