Dvoulůžko DENERYS star

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 3
 

Luxusní postel DENERYS STAR  v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení.

Dostupnost Na objednávku
11 637 Kč    
Kód produktu 8192
Značka BMB
Webová stránka značky bmb.cz/
Kategorie dvoulůžka
Záruka 10 let
 

Základní informace a výhody:

 • z materiálů imitace masivního dřeva nebo masivní přírodní dřevo
 • záruka na imitaci dřeva 10 let a na masivní dřevo 25 let
 • provedení rovné nebo oblé rohy
 • šířka lehací plochy 90, 160, 180 cm
 • délka lehací plochy 200, 210, 220 cm
 • volitelná výška lehací plochy
 • široká nabídka barevných dekorů
 • zvýšená lehací plocha
 • úložný prostor lze dokoupit
 • postel se samonosnou střednicí
 • šíroký výběr koženky Texas nebo Long Islan
 • koženka le lehce omyvatelná

  ROZMĚRY POSTELE DENERYS STAR

  Postel nabízíme ve třech šířkách a délkách. Podle rozměrů vaší ložnice můžete volit postel širokou 90 cm, 120, 140,160 cm nebo 180 cm. Délka postele může být u každé varianty 200 cm, 210 cm nebo 220 cm.

  MATERIÁL VE VYSOKÉ KVALITĚ

  Postel je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu podle vašeho výběru. Masiv je možné vybírat z buku nebo dubu o tloušťce dřeva 40 mm. Další možností je zhotovení postele z laminované dřevotřísky, která má tloušťku 32 mm. Všechny materiály poskytují lůžku stabilní a pevnou konstrukci. Na výrobek z imitace masivního dřeva je poskytována záruka 10 let a na masivní dřevo je záruka prodloužena až na 25 let.

  ŠIROKÁ NABÍDKA DEKORŮ

  Postel můžete vybírat z mnoha variant moření masivního dřeva a ze široké nabídky dekorů imitace masivního dřeva. V nabídce nechybí ani módní bílé odstíny. Do menších interiérů budou vhodné zejména světleší odstíny, nejlépe s dekorem dřeva.

  ROŠT A MATRACE PODLE VAŠEHO VÝBĚRU

  K lůžku nabízíme velký výběr kvalitních roštů a matrací, proto vám postel můžeme dodat také jako komplet. Rošty i matrace byly vybrány specialistou přes zdravý spánek a máte tak jistotu, že symbióza zvolených roštů a matrací bude fungovat na 100 %.

  ZVÝŠENÁ LEHACÍ PLOCHA

  Postel má zvýšenou lehací plochu, kterou si navíc můžete individuálně nastavit podle svých představ nebo s ohledem na výšku vámi vybrané matrace. Vysoká lehací plocha umožňuje pohodlnější vstávání a uléhání do postele, což ocení všichni uživatelé bez rozdílu věku.

  SAMONOSNÁ STŘEDNICE POSTELE

  Postel disponuje dokonale pevnou konstrukcí, která je ještě navíc zpevněná samonosnou střednicí. Tato střednice zajišťuje perfektní stabilitu postele. Při správném výběru roštů je postel zárukou bezpečného a pohodlného spánku i pro osoby s vyšší váhou.

  MOŽNOST DOKOUPENÍ ÚLOŽNÉHO PROSTORU

  K posteli je možné zakoupit celoplošný úložný prostor nebo úložný prostor v podobě boční zásuvky na kolečkách. Tato zásuvka může být umístěna po celé délce postele nebo může být odsazená, aby u postele mohl stát noční stolek. Můžete také využít možnost zakoupit si úložný prostor půlený.

  ZAOBLENÉ NEBO ROVNÉ ROHY ČEL

  Postel nabízí výběr ze dvou variant zpracování čel postele. Můžete volit rovné moderní linie nebo praktické zaoblené rohy čel postele. V případě, že postel je vyrobena z imitace dřeva, hrany materiálu jsou opatřeny ABS hranou odolnou proti mechanickému poškození.

  Samozřejmostí je nabídka nejrůznějších doplňků, komod, nočních stolků, skříní a přistýlek, které jedinečným způsobem doplní váš interiér. Dopřejte si zdravý a pohodlný spánek na kvalitní posteli tradičního českého výrobce.

   

  VÝBĚR DEKORU IMITACE MASIVNÍHO DŘEVA

  VÝBĚR DEKORU MASIVNÍHO PŘÍRODNÍHO DŘEVA:

  TYPY MASIVU:

  Postel je vyráběna ve těchto typech masivu

  • BUK JÁDROVÝ CINK – parketový vzhled s výraznější kresbou a zbarvením dřeva
  • DUB CINK – parketový vzhled s výraznější kresbou dřeva

   

  DEKORY MASIV BUK JÁDROVÉHO:

  DEKORY MASIV DUB CINK:

  Koženky texas

  Koženky Islands 

   

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.