Lena Holešov sedací souprava Mysty rozkládací sedačka včetně matrace

5 hodnocení
 
Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Sedací souprava díky vložené ergonomická matraci poskytuje lůžko, díky kterému lze lehací plochu využít pro každodenní spaní.

Dostupnost na objednávku
38 990 Kč    
Kód produktu 6636
Značka Lena
Kategorie Sedací soupravy
Záruka 2 roky
 

Moderní sedací souprava MYSTY je perfektním parťákem do každé domácnosti . Kvalitní italské kování umožňuje rozklad na plnohodnotné dvojlůžko pro každodenní spaní a zároveň disponuje úložným prostorem , ve kterém můžete uschovat své lůžkoviny .

Rozměry 260 x 150 x 92 cm .

Lehací plocha 143 x 193 cm , v ceně 15 cm matrace .

Výška sedu 46 cm .

Jednoduché, ladné křivky, obohacené o důmyslný rozklad s vloženou matrací, dodávají  sedací soupravě Mysty určitou výjimečnost. Důraz, který byl při tvorbě tohoto produktu kladen především na eleganci, umožnil vzniknout tomuto geniálnímu sedacímu prvku s dvojí funkcí. Jednoduché tvary jsou tvořeny komfortním čalouněním, doplněným skrytým kováním se snadno ovladatelným rozkladem. Vložená ergonomická matrace poskytuje tomuto lůžku pohodlí, díky kterému lze lehací plochu využít pro každodenní spaní.

Sedák a opěrné části jsou tvořeny kvalitními polyuretanovými pěnami pokrytými polyesterovým rounem. Díky vybranému mechanismu je sedací souprava snadno rozkladatelná, sedákové a opěrné polštáře jsou uchyceny na konstrukci a při rozložení zůstávají ve spodní části pohovky. Lehací plocha je tvořena kombinací svařeného kovového roštu a elastických popruhů. Díky vložené matraci  lze tento produkt využít pro každodenní spaní.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.