sedací souprava Bianca kůže 3R + 1 + 1

1 hodnocení
 
  • 1 z 4
 
možnost objednání v různých sestavách včetně rohových, také i v kůži
Dostupnost Na objednávku
84 444 Kč    
Kód produktu 36966
Kategorie Sedací soupravy kožené
 

BIANCA a HARFA jsou sedací sestavy s celodřevěnou kostrou v kombinaci smrkového a bukového dřeva.
   
   
Řezba typu BIANCA je decentní a tvarem velice oblíbená.Při vhodné kombinaci dřeva s potahovou látkou (kobelínek nebo jednobarevný potah) se docílí sedací sestavy jak vhodné do stylového ,tak i do moderního prostředí.
   
Všechny typy sestav jsou čalouněné ze všech stran, proto jsou vhodné i na umístění do prostoru.U kobelínových čalounění je vždy velice pečlivě prostříhávána látka tak, aby byla dodržena estetičnost sedaccí sestavy a vzory květů byly rozmístěny přesně doprostřed každého sedáku, područek apd. Rovněž se u sestav myslelo i na zdravé sezení, u všech typů jsou v zádových opěradlech bederní vystýlky,které má zákazník možnost i před výrobou té jeho vlastní sestavy ovlivnit na výraznější,nebo menší. Z praktického hlediska je možno nabídnout zákazníkovi na područky ( nejvíce citlivé místo ) potahy na suchý zip,které je možno podle potřeby odnímat a přeprát.Všechny sedáky jsou taktéž na suché zipy,tudíš je zabráněno sedáku při sezení vyjíždět do prostoru.Všechny sedáky mají rovněž na spodní straně klasické zipy, díky kterým je možno potah sundat a přeprat.Pokud nejsme schopni v potahových látkách uspokojit zákazníka,nabízíme zákazníkovi dodat si vlastní potahovou látku.

- úprava sedacích sestav na míru (větší, menší)
- možnost prodeje na kusy (jen křeslo, jen stolek..)
- možnost rohových sestav (pravá, levá)
- úprava výšky modifikací
- čištění látek šamponováním
- možnost odkoupení samostatné potahové látky
- možnost výběru moření dřeva
- vzorky potahových látek (autop. - cenové navýšení - teflonová úprava - nehoří, po vylití tekutiny na tento potah vytvoří tekutina kuličku,která se po určitou dobu nevsákne a spotřebitel má po tuto dobu možnost tuto tekutinu odsát bez nějakých následků.Čištění tohoto materiálu jako u kobelínků - šamponováním)

   
   

Martin
Maxim
   
Paola (hnědá)
Paola 911
   
Podzim
Polní tráva
   
Série Gabon
Série Gutvik

   
Série Natálie
 
   
.:: Plyšové látky ::.
   
Mezi další standardně nabízené druhy látek patří latky vyrobené z plyše. Pro názornost nabízíme barevné variace, které je možné ihned dodat. I u tohoto materíálu platí stejně jako v případě tkaných látek, že provádíme výpočet ZDARMA na látky dodané zákazníkem.
 
 
Další vzorníky plyšových látek na vyžádání. Vzorníky obsahují dalších cca 40 různých barev.
   
.:: Kožené potahy ::.
   
Nabízíme Vám širokou škálu kožených potahů vyrobených z pravé kůže v různých barvách.
   
   
   
.:: Řezba ::.
   
K výrobě nábytku je zásadně používáno masivního dřeva. Nejprve je vyroben skelet a následně je do něj vyřezán reliéf. U každé řady (Harfa, Bianca, Fatima) je použito jiného reliéfu.