Bohužel stále musíme mít zavřeno, ale zboží přijímáme a vydáváme. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nábytku, nebo s čímkoliv poradíme na telefonech: Kuchyňské studio 733 734 107 a ostatní nábytek na 603 479 820.

matrace Premiér wave

Neohodnoceno
 
 
Sendvičová matrace z HR studené pěny s antidekubitním průřezem a vyztuženým jádrem s odvětrávacími kanálky je pro Vás ideální volbou. Matrace je sedmi zónová s antidekubitním průřezem, který se běžně používá pro matrace v nemocnicích, přivádí pod tělo vzduch, čímž tělo lépe při pocení osychá a zamezuje vzniku proleženin. Jemný čtvercový průřez přesně kopíruje páteř a stejnoměrně ji podpírá. Ve středu jádra jsou odvětrávací kanálky, které zajišťují ideální odvětrání matrace. Potah s revoluční technologií Aegis zaručuje aktivní svěžest a hygieničnost textilií a dosahuje maximálního snížení přítomnosti roztočů, bakterií a plísní a zamezuje rozvoji jejich populace. Potah je snímatelný a pratelný. U látky je použit prošev z dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Ortopedická zátěž do 130 kg, uložení na nepolohovatelných roštech, záruka 3 roky, výška 18 cm. Příjemně spaní na tuhé matraci. Vhodné pro bolavá záda, při potivosti.
Dostupnost Na objednávku
6 200 Kč    
Kód produktu 67906
Kategorie Matrace ze studené pěny
 

Uvedená cena matrace v rozměru:

šíře 70 - 90 cm

délka 150 - 200 cm.

Možnost atypických rozměrů za příplatek.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.