Bohužel stále musíme mít zavřeno, ale zboží přijímáme a vydáváme. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nábytku, nebo s čímkoliv poradíme na telefonech: Kuchyňské studio 733 734 107 a ostatní nábytek na 603 479 820.

matrace Premiér plus

Neohodnoceno
 
 
Příjemná, pevná, ale pružná matrace z HR studené pěny. Celkové provzdušnění je umocněno provzdušňovacími vlnkami, které zároveň jemně masírují páteř. Vyznačuje se dlouhou životností a vysokým komfortem spánku a umožňuje regeneraci organismu během spánku. HR pěna je tuhá, pružná, díky těmto vlastnostem je vynikající oporou páteře a rovnoměrně rozkládá tlak těla po celé ploše matrace. Průřez matrace je optimalizován pro dokonalé provzdušnění matrace. Potah s revoluční technologií Aegis zaručuje aktivní svěžest a hygienočnost textilií a dosahuje maximálního snížení přítomnosti roztočů, bakterií a plísní a zamezuje rozvoji jejich populace. Potah je snímatelný a pratelný. U látky je použit prošev z dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný do 60 °C. Ortopedická zátěž do 120 kg, výška 16 cm, doporučený pro všechny typy roštů, záruka 2 roky. Příjemně tvrdá matrace vhodná pro zdravý spánek, ideální opora páteře
Dostupnost Na objednávku
4 140 Kč    
Kód produktu 67904
Kategorie Matrace ze studené pěny
 

Uvedená cena matrace v rozměru:

šíře 70 - 90 cm

délka 150 - 200 cm.

Možnost atypických rozměrů za příplatek.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.