Bohužel stále musíme mít zavřeno, ale zboží přijímáme a vydáváme. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nábytku, nebo s čímkoliv poradíme na telefonech: Kuchyňské studio 733 734 107 a ostatní nábytek na 603 479 820.

matrace Medeo Plus

Neohodnoceno
 
 
Luxusní měkčí matrace uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vrchní strana je tvořena pěti zónovou vrstvou líné pěny, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Střední a spodní část tvoří HR studená pěny o vysoké hustotě, která je v prostřední části provzdušněná speciálními kanálky, které zároveň optimalizují pružnost a přizpůsobivost matrace Vaši páteři. Potah z potahové látky Aloe Vera je příjemný na dotek a je velmi odolný. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní. Potah je snímatelný a pratelný. Ortopedická zátěž do 130 kg, výška 20 cm, doporučeny všechny typy roštů, záruka 3 roky. Vhodná pro měkčí komfortní spánek, při bolestech zad, pro dlouhodobě nemocné.
Dostupnost Na objednávku
6 370 Kč    
Kód produktu 67913
Kategorie Líná pěna
 

Uvedená cena matrace v rozměru:

šíře 70 - 90 cm

délka 150 - 200 cm.

Možnost atypických rozměrů za příplatek.

 

20 cm 7 130 kg
VÝŠKA FYZIOSYSTÉM NOSNOST TVRDOST

 

JÁDRO MATRACE

      Vrchní profil: Viscoelastická – líná pěna o hustotě 50 kg/m³.

 

      Střední profil: studená (HR) pěna o hustotě 45 kg/³.

 

    Spodní profil: studená (HR) pěna o hustotě 40 kg/m³

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.