Pohoda Francouzké lůžko Viena

6 hodnocení
 
Tip Na prodejně k vyzkoušení Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Francouzké lůžko Viena - kvalitní rohové lůžko s úložným prostorem.

Dostupnost Na objednávku
10 154 Kč    
Kód produktu 68924
Značka Pohoda postele
Kategorie dvoulůžka
Záruka 2 roky
 
Čalouněná postel Viena je kompletní moderní a nadčasové lůžko francouzského typu, ale ryze české výroby. Výroba klade velký důraz na kvalitu zpracování a výběr materiálu. Lůžko francouzského typu je rohové lůžko se 2 praktickými jednostranně čalouněnými čely, která chrání zeď před poškrábáním a oděrkami. Díky rohovému provedení je nezbytné, abyste zvolili vámi vybranou orientaci rohu v rámci volitelných parametrů.

Součástí čalouněného lůžka je standardně pevný smrkový rošt Můžete si však vybrat i variantu s roštem lamelovým. Postel dodáváme také včetně čalouněné prošité
matrace. I matraci můžete vybrat z několika druhů a přizpůsobit si tak lůžko vašim potřebám a nárokům. V základní variantě je zdravotní matrace Kombiflex.

Samozřejmostí u postele francouzského typu je praktický úložný prostor, do nějž se jednoduše dostanete otevřením postele z boku. Úložný prostor je rozdělený přepážkou. Postel Viena vám navíc dodáme se 2 polštářky o rozměru 40x40 cm.

Velkou výhodou čalouněné postele Viena je široká škála barev a druhů čalounění, proto je tak oblíbená zejména do dětských a studentských pokojů. Lůžko lze využít také jako pohovku či gauč do pokoje pro hosty. Všechny nabízené matrace jsou vhodné na každodenní spaní, takže nemusíte mít strach z bolavých zad. Lůžko Viena vám můžeme dodat v šíři ložné plochy 90 cm , 100 cm , 120 cm , 140 cm.


CENA v základním provedení :

š. 90 a 100cm    10.154,- Kč

š.120 cm      12.177,- Kč

š.140 cm      13.557,- Kč


Rozměry:
- celková šířka 98 cm nebo 108 cm ........
- celková délka 208 cm
- výška s čely 91 cm
- výška kluzáků 3 cm


Postel je nafocena v čalounění Matrix 6 - Matrix 5 (vzor).

 termín dodání je 6 - 8 týdnů