dvoulůžko SAMARA

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Designový motorový boxspring SAMARA se skládá ze tří vrstev matrací, díky čemuž je zajištěna komfortní výška lehací plochy. První vrstvu tvoří taštičková matrace, která plní funkci lamelového roštu. Druhou vrstvu tvoří oddělené, volně ložené matrace z HR pěny a třetí vrstvu tvoří viscoelastický topper. Plynulé polohování hlavy a nohou je možné za pomoci elektromotoru s bezdrátovým ovladačem. Lůžko nemá úložný prostor. Jako dárek obdržíte 2 anatomické polštáře. To vše platí pro zobrazenou AKČNÍ VARIANTU!!! 

Dostupnost na objednávku
41 680 Kč    
Kód produktu 6201
Značka Blanář
Kategorie dvoulůžka
Záruka 2 roky
 

 

Parametry

Rozměry: 180x200
Šířka: 195 cm
Hmotnost: 185 kg
Potah: Enjoy 7
Délka: 209 cm
Výška: 122 cm
Styl: Moderní
Úložný prostor: Bez úložného prostoru
Čelo: S čelem
Výška čela: 122 cm
Lehací výška : 65 cm
Nosnost:  130kg
Materiál potahu: Látka

Boxspring Samara je vyráběn v rozměru 180x200 cm

První vrstvou postele je jádro tvořené taštičkovými pružinami, které je uloženo uvnitř boxu, který u lůžek typu boxspring nahrazuje lamelový rošt.  Vysoké množství malých pružin je samostatně uloženo v textilních taštičkách, které zajišťují výborné kopírování těla uživatele Tento podklad matrace dokáže bodově lépe reagovat než většina lamelových roštů.

Druhou vrstvou jsou volně ložené matrace dle vašeho výběru. První variantou je luxusní matrace VBI2 tvořená jádrem z taštičkových pružinkterá je vhodná pro postele typu boxspring. Jádro se skládá z vysokého množství malých pružin samostatně uložených v textilních taštičkách, které zajišťují výborné kopírování těla uživatele. Rozložení a množství pružin totiž podepírá páteř lépe než běžné pružinové matrace. Boky matrace jsou očalouněné v potahové látce dle vašeho výběru. Ošetřování snímatelného potahu se odvíjí od vybrané látky. Celková výška matrace v potahu je 16 cm.

Druhou variantou je matrace VBX3, která je vyrobená ze studené vysoce elastické High Resilience pěny (tzv. HR pěna) bez použití lepidel. Konstrukce matrace garantuje optimální proudění vzduchu, čímž je zabezpečeno ideální spánkové klima. Boky matrace jsou očalouněné v potahové látce dle vašeho výběru. Ošetřování snímatelného potahu se odvíjí od vybrané látky. Celková výška matrace v potahu je 15 cm. 

Při výběru postele lze zvolit i variantu bez matrace a doplnit si lůžko vlastní matrací. Postel bez volné matrace nelze použít.

Třetí vrstvou může být tzv. topper, který se využívá jako doplněk na matraci, protože podporuje ortopedické vlastnosti matrace, absorbuje část tělesného tepla, změkčuje matraci a vyrovnává nerovnoměrný tlak matrace na tělo. Na výběr je varianta T7 (polyuretan), T8 (studená pěna) či T9 (visco pěna). Postel lze objednat i bez topperu .                                             Äeský výrobek